Kombucha Carrefour

Czy Komvidę jest dostępna w Carrefour?

Chcesz kupić kombucha w Carrefour?


Wielokrotnie nas o to pytacie. Macie wątpliwości gdzie jest dostępna Komvida do kupienia. Na szczęście, dzięki rosnącym miłośnikom kombuchy,  Komvida pojawia się w coraz to większej liczbie miejsc! Już teraz jest do kupienia w niektórych sklepach, barach, restauracjach, a także supermarketach. Każdego dnia ciężko pracujemy, na to aby docierać do coraz to większej liczby lodówek.

Niestety wciąż nie jesteśmy JESZCZE we wszystkich, więc wielu z Was pyta czy można naszą kombuchę kupić w Carrefourze. Odpowiadamy:

Tak! Komvidę znajdziesz w Carrefourze. Pamiętaj, aby zawsze szukać jej w dziale ze świeżą żywnością, bo jak wiadomo Komvida zawsze musi być zimna i musi być przechowywana w lodówce.

kombucha Carrefour

Szukajcie nas w LODÓWKACH, na dziale produktów BIO lub świeżych, chłodzonych soków.

Odkryj nasze punkty sprzedaży tutaj:

Jeśli chcesz wiedzieć więcej:

Zdecyduj się na Komvidę podczas zakupów w Carrefour, na naszą naturalną, 100% organiczną, rzemieślniczą, bezglutenową i niepasteryzowaną kombuchę, której smak pokochasz! Komvida to zdrowa alternatywa dla słodkich i gazowanych napojów bezalkoholowych.

Zostawiamy Ci tutaj listę adresów wszystkich sklepów Carrefour, gdzie kupisz Komvidę, abyś mógł znaleźć swój najbliższy sklep. Co jest w tym najfajniejsze ? Możesz kupić pojedynczą butelkę każdego smaku i ustalić, który będzie Twoim ulubionym.

Więcej lokalizacji ? Zostawiamy Ci naszą mapę ze wszystkimi sklepami i restauracjami, w których znajdziesz Komvidę!

Komvida Organic Kombucha w Carrefour

Co to jest kombucha

Słyszeliście już o nas ? Czy wiecie, czym jest Komvida?

Ten projekt zaczął się w hiszpańskim miasteczku Estremadura, kiedy dwie kobiety postanowiły zacząć działać nad nowym projektem… na strychu.

Cześć, jesteśmy Nuria i Bea! Od zawsze byłyśmy pewne, że stworzymy coś razem. Coś, co mogłoby sprawić, że nasza praca będzie służyć innym i przyczyniać się do lepszego jutra. Tym czymś okazała się Komvida, a wraz z nią postawiłyśmy sobie cel, do którego zawsze będziemy dążyć: przyczynianie się do lepszego samopoczucia ludzi.

To ja, Bea, jeżdżąc dookoła świata, po raz pierwszy spróbowałam kombuchy w Kalifornii. Czy możesz sobie wyobrazić moją reakcję? Pewnie… miałam twarz podobną do twojej po pierwszym łyku naszej kombuchy.

„Dlaczego wcześniej nie spróbowałam tego cudu?” – pomyślałam. W tym momencie zadzwoniłam do Nurii i powiedziałam jej, że znalazłyśmy to, czego tak bardzo szukałyśmy. „Zabieramy kombuchę do Europy!”

Początki nie były łatwe. Po wielu miesiącach testów, kolejnych podróży i udoskonalania receptury, opracowałyśmy idealną formułę. Południe Estremadury, to teraz także kraina kombuchy.

Opracowanie receptury jest powolnym procesem, który należy wykonywać z wielką starannością, mierząc bardzo dokładnie czas fermentacji. Zainwestowałyśmy w Komvidę wiele, aby znaleźć idealny przepis. Być może kluczem do sukcesu, tego jaka jest pyszna, jest między innymi to, że robimy ją z wielką determinacją w naszym rodzinnym mieście z pomocą nauczycieli kombuchery. Praca znajduje odzwierciedlenie w napoju, który zyskuje coraz większą popularność. Komvida dociera już do wszystkich zakątków półwyspu hiszpańskiego i portugalskiego… i wciąż się rozwija.

Dziś kombucha znana jest na całym świecie dzięki wielu zaletom i niepowtarzalnemu smakowi.

Komvida.com – Organiczna 100% Kombucha 2022.
Twój naturalny, probiotyczny napój organiczny.
Nota prawna | Polityka prywatności | Polityka cookies