To wszystko zaczęło się na strychu

Większość fajnych marek zaczęła się od dwóch mężczyzn w kalifornijskim garażu, którzy kodowali przed komputerem. A Komvida Organic Kombucha? Ten projekt zaczął się w hiszpańskim miasteczku, kiedy dwie kobiety postanowiły zacząć działać nad nowym projektem… na strychu.

Cześć, jesteśmy Nuria i Bea!

Nuria y Bea

Powiedzieć Ci sekret?

Od zawsze byłyśmy pewne, że stworzymy coś razem. Coś, co mogłoby sprawić, że nasza praca będzie służyć innym i przyczyniać się do lepszego jutra. Tym czymś okazała się Komvida, a wraz z nią postawiłyśmy sobie cel, do którego zawsze będziemy dążyć: przyczynianie się do lepszego samopoczucia ludzi.

Oczywiście pomysł założenia fabryki kombuchy nie przyszedł z nieba. To ja, Bea, jeżdżąc dookoła świata, po raz pierwszy spróbowałam kombuchy w Kalifornii. Czy możesz sobie wyobrazić moją reakcję? Pewnie… miałam twarz podobną do twojej po pierwszym łyku naszej kombuchy.

„Dlaczego wcześniej nie spróbowałam tego cudu?” – pomyślałam. W tym momencie zadzwoniłam do Nurii i powiedziałam jej, że znalazłyśmy to, czego tak bardzo szukałyśmy.

„Zabieramy kombuchę do Europy!”

Kolejna podróż do Kalifornii

Początki nie były proste. Ale fajne rzeczy nie wychodzą za pierwszym razem. Tak więc po wielu, wielu litrach nieudanej kombuchy… dostałyśmy pierwszą wersję kombuchy Komvida. Niestety ciągle nie było idealnie, a my szukałyśmy ideału. Dlatego ponownie pojechaliśmy do Kalifornii, „mekki” kombuchy, aby otoczyć się najlepszymi kombucherami na świecie. Wróciliśmy do naszego miasta z mnóstwem nowych pomysłów i… stworzyłyśmy Komvidę, czyli najlepszą kombuche na świecie (i nie tylko my tak uważamy!).

Magia Komvida dzieje się…

Nie ma lepszego miejsca na urzeczywistnienie swoich marzeń niż miejsce, w którym się urodziłeś. Kochamy nasze miasto, jego mieszkańców i kulturę. Zawsze będziemy wdzięczne za wszystko, co nam dało, dlatego Komvida musiała powstać właśnie tam. Komvida to wiejska kombucha, stworzona przez przedsiębiorcze kobiety.

Dziękujemy

Rozpoczęłyśmy ten projekt same, ale to Ty pomagasz nam dalej się rozwijać, kiedy wybierasz Komvidę, aby wznosić toast i celebrować chwile swojego życia.

Dziękujemy,

Nuria i Bea.

Jak pić kombuchę

Komvida.com – Organiczna 100% Kombucha 2022.
Twój naturalny, probiotyczny napój organiczny.
Nota prawna | Polityka prywatności | Polityka cookies